B-ART-TEC

בקרת בית חכם | מתג טאצ' | מפסק טאצ'

נמאס לכם ממפסקי החשמל שבולטים בקיר?
רוצים משהו סופר ייחודי, מרגש והרבה יותר כיפי?

יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם!

חידוש עולמי בתחום העיצוב

התקן את מפסק המגע, (מפסק טאצ'), מאחורי אריחי  קרמיקה, שיש, עץ, זכוכית ועוד כדי ליהנות מבקרת בית חכם בלתי נראה.

הסרטון צולם בסטודיו איתי בר און, אולם תצוגה המציע עיצוב הבתים המרתק ביותר בשוק. בפרוייקט זה נעשה שימוש בטכנולוגיית B-ART-TEC כדי להשלים את האווירה הייחודית.

למה B-ART-TEC ?

מעצבי פנים ואדריכלים ראו במפסק טאצ' חשיבות רבה. מעצבי פנים ואדריכלים השותפים לפרויקטים המליצו ​​על B-ART-TEC על סמך חוויותיהם החיוביות הקודמות. הם יודעים ש  B-ART-TEC מציע מתג טאצ' בלתי נראה, בקרת בית חכם ומגוון רחב במיוחד ובאופן לא פולשני, מה שהופך אותו לפתרון האידיאלי לאוטומציה של בתים חנויות, בתים חכמים, מתחמים מסחריים בתי מלון וליישומים מותאמים אישית.

B-ART-TEC תעזור לך לבצע שינויים ספציפיים שיוסיפו ערך לביתך.

מתגי הדלקה, (מפסק טאצ'), בלתי נראים ובלתי פולשניים הם הקו שלנו, לוחות דקורטיביים תלת ממדיים, איתם הטכנולוגיה מאפשרת התאמה והתקנה במשטחים שטוחים ותלת ממדיים.

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

איך זה עובד?

B-ART-TEC 

מציעים טכנולוגיה רגישה למגע

B-ART-TEC

תתאים אישית את ביתך עם עיצובים אולטרה-מודרניים

B-ART-TEC

מציעים אלגנטיות אטרקטיבית שניתנת לנגיעות שלא ניתן לעמוד בפניהם!

B-ART-TEC

מעוררים השראה!

תאורה

טווח התאורה הנרחב שלנו יכול להעניק לכם מצבי תאורה בכל הספק, זאת בזכות הגמישות של B-ART-TEC תוכלו לשלב כל מקור אור שתרצו.

מגוון מוצרים נרחב - כל מוצרי הבית החכם במקום אחד

תאורת לד מודרנית, בקרה המתאימה למערכות סאונד ותמונה, אינטרקום, מצלמות אבטחה, איכות האוויר, מיזוג המוצרים שפותחו במיוחד מבטיחים אינטראקציה ללא רבב בין כל החומרה והתוכנה להשיג פונקציונליות יוצאת דופן וצריכת אנרגיה מינימלית.

מוצרי מולטימדיה:

אודיו רב-חדר

עם שמע רב-חדר אתה יכול לבחור אילו חדרים ישמיעו את אותה מוזיקה ובאיזו עוצמה או משהו אחר שמתנגן בחדר אחר, מוזיקה מרגיעה בסלון עם כוס יין בזמן שהילדים מאזינים לספר שמע בחדר שינה שלהם. פתרון בקרת המדיה שלנו מאפשר לך לחבר ולשלוט בכל מכשירי הבידור. מטלוויזיות למערכות שמע מרובות חדרים.

הדגשה בטיחותית

הדגשה חשובה נוספת היא הודעות התקלות האוטומטיות. בחדר, בגינה, באזורים בהם יש סיכוי להצפה, שריפה, עשן או כמעט כל פגע אחר, במקרה של תקלה, מזהיר את הטכנאי שלנו לפני הכניסה.

אינטרנט

פתרונות רשת ונקודות גישה מציע בקרת גישה ניתנת להתאמה אישית. החל מהאינטרקום הדו-כיווני באודיו ובווידאו וכלה ברשת אינטרנט WIFI

ניהול אנרגיה

המגוון שלנו כולל שקעים חכמים שמבטיחים שצריכת האנרגיה שלכם תהיה יעילה גם לסביבה וגם לארנק שלכם.

תוכנה חזקה ועדכונים בחינם

בין אם מדובר בבתי מלון, משרדים או דירות – חבילת התוכנה העוצמתית שלנו משלימה את ההתקנה ואת הפונקציונליות הנדרשת. היבט אחד שהוא די מיוחד הוא שהתוכנה שלנו חינמית לחלוטין ותמיד מעודכנת בזכות עדכונים בחינם.

 

 

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: