השירותים שלנו

מה אנחנו יודעים לעשות?

קידום בפייסבוק

 

 קידום בפייסבוק ורשתות חברתיות

הרשתות החברתיות מאפשרות היום להעלות קמפיינים לקהלים מאוד מדוייקים ורלוונטיים לעסק שלכם. אנו נבצע איפיון של קהל המטרה ונתאים את האסטרטגיה השיווקית עבור העסק או המותג. קמפיינים ברשתות החברתיות טובים להגדלת מודעות, קידומים של סירטוני וידאו, יצירת אינטראקציה עם הגולש, קבלת לידים ועוד.. 

אחזקת דפי פייסבוק

 

 ניהול ואחזקה של דפי פייסבוק

אחזקה שוטפת של דף הפייסבוק הכוללת פתיחת דף הפייסבוק, עיצוב הדף, כתיבת פוסטים (אישורם מול הלקוח), קידום הפוסטים בקרב הקהלים הרלוונטיים, ניהול תגובות והודעות פרטיות, העלאת כמות הלייקים לדף ועוד..

קידום ממומן בגוגל

 

קידום ממומן בגוגל (SEM)

קידום ממומן של אתרים ודפי נחיתה להגדלת כמות התנועה הנכנסת. קידום ממומן בגוגל טוב בעיקר לעסקים שלקוחות מחפשים באופן אקטיבי את המותג או השירות במנועי החיפוש (בעיקר גוגל). קמפיינים כאלו מייצרים  לידים איכותיים של לקוחות פוטנציאליים ואחוזי מימוש גבוהים יחסית.

קידום אתרים אורגני

 

קידום אתרים אורגני (SEO)

בניית אתרים על מערכת וורדפרס שבו תקבלו אתר עם חוויית משתמש נכונה שתביא בסופו של תהליך לאחוזי המרה גבוהים. האתר יהיה מאובטח, נגיש ומותאם למובייל ולטבלט. בנוסף, האתר הינו בקוד פתוח  ויהיו בו  את כל התשתיות הנדרשות לקידום במנועי חיפוש, 

 

בניית אתרי אינטרנט

בניית אתרים בוורדפרס – השיטה האפקטיבית ביותר כיום ליצירת אתר אינטרנט מתקדם שמותאם לקידום במנוע החיפוש של גוגל. 25% מהאתרים כיום בכל הרשת העולמית נבנים במערכת וורדפרס. אנו בונים אתר מקצועי שמותאם ב-100% לצורכי העסק שלך: התאמה למובייל, מוכן לקידום אורגני במנועי החיפוש, מאובטח, עם חווית משתמש מקסימלית ויחס המרה גבוה.

בניית דפי נחיתה

 

בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה ייעודים לקמפיינים בכל ערוץ מדיה דיגיטלי. אחרי שהצלחנו להביא את הגולש ללחוץ על המודעות שלנו, הוא מגיע לעמוד הנחיתה – בשלב הזה אנו חיייבים להיות מאוד אפקטיביים ע"מ שהגולש יקבל באופן מיידי את כל המידע הדרוש לו ע"מ להשאיר לנו את הפרטים שאנו רוצים ממנו, או לבצע כל המרה אחרת.

 

גיבוש והפקת תוכן

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, כתיבת פוסטים, גיבוש סרטוני וידאו, בנייה וגיבוש של מדריכים, גיבוש תוכן לניוזלטר ועוד..

ליצירת קשר איתנו, מלאו את הפרטים הבאים: